Koupelna pro děti? Jasně! Uděláte jim velkou radost

Koupelna pro děti? Jasně! Uděláte jim velkou radost

12. 01. 2018 autor - Kamila Fuchsová

Kamila Fuchsová

Pokud v domě disponujete dvěma koupelnami, přenechte tu v blízkosti dětských pokojů svým ratolestem. Malým dětem udělají velkou radost dětské motivy dlažby a obkladů, a teenageři, zvlášť mladé slečny, vám budou za svůj vlastní prostor vděčni nejméně dvakrát tolik.

Jestli se třeba zrovna chystáte rekonstruovat koupelnu, která bude primárně určena pro děti, poradíme, co by ve vaší „dětské“ koupelně nemělo chybět. Na své si přijdou rodiče předškolních dětí i tenagerů.

Pro malé námořníky

Pokud máte malé děti, pak nám jistě dáte za pravdu, že večerní koupání je jejich velmi oblíbenou kratochvílí. Jak jim tyto chvíle ještě zpříjemnit a nechat naplno rozehrát jejich fantazii? Krásně barevnými obklady, dlažbou i dětským koupelnovým nábytkem a doplňky. Na trhu je celá řada výrobců, kteří na děti pamatují. Co takhle puntík, kostička nebo srdíčko? Anebo se vám více líbí koupelna plná modrých námořnických proužků? Jak je libo.

Praktičnost na prvním místě

Chvíle, kdy se promění na piráty či námořníky, mají rády snad všechny děti. Maminky už o poznání méně… Koupelna po večerní dětské lázni ani za mák nepřipomíná tu ze stránek katalogů. Na místě je tedy zauvažovat nad praktičností výsledného návrhu koupelny. Barevné obklady nejsou jen hezké, ale i praktické. Třeba na bílé by byla vidět každá kapka – a o ty přece není v blízkosti dětí nouze. Lépe se vám budou udržovat také ty s hladkým povrchem oproti různě strukturovaným obkladačkám. Z hlediska sanitárního vybavení pak pamatujte, kromě samozřejmé vany, na dostatečně hluboké umyvadlo a přídavný schodek k toaletě.

Do koupelnových skříněk doporučujeme naše praktické pořadače na drobnosti a nezapomeňte minimálně jednu velkou poličku vyhradit pro nezbytné propriety, jako jsou stříkačky na vodu, míčky, plovoucí lachtani a kachničky.

Pro teenagery

A pokud už máte děti odrostlejší, ani jim nemusíte upírat soukromí vlastní koupelny. Náctiletí, zvlášť pokud jde o minimálně dva sourozence, jistě ocení dvojité umyvadlo, včetně adekvátně velké umyvadlové skříňky, případně i velké galerky. Velkorysé úložné prostory pomohou vašim už skoro dospělým dětem udržet pořádek ve svých kosmetických nezbytnostech. Samotná údržba koupelny pak bude jednoduší i pro vás, rodiče.

Chcete načerpat další inspiraci? Přijďte k nám do showroomu. Těšit se můžete na dobrou kávu a příjemné posezení, pomůžeme vám vybrat nábytek právě pro vysněnou koupelnu vaši či vašich dětí.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Kamila Fuchsová Kamila Fuchsová Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.