3 top ranní rutiny pro moderní ženy

3 top ranní rutiny pro moderní ženy

28. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

1/ Detox rutina

Ať už je to z nedostatku spánku, kvůli vašemu neklidnému dítěti nebo důsledek dlouhého večera s kamarádkami, občas všichni potřebují ranní detox. Nejlepší způsob, jak detox začít, je akční cvičení! Zní to bolestivě, může to být bolestivé, pokud nejste ranní ptáče, ale je to účinné. Můžete si vytvořit každý den rychlý 15 minutový trénink, buď s váhou vlastního těla nebo kardio. Takový trénink můžete snadno provést v ložnici nebo v obýváku, takže nemusíte brzy ráno opouštět dům a jezdit někam do fitka.

Po cvičení běžte do kuchyně a udělejte si výborný ovocný koktejl. Čím více druhů ovoce spojíte, tím lépe! Udělejte si ovesnou kaši, přidejte přírodní jogurt. Taková kombinace váš hlad bude držet na uzdě po delší dobu.

Shower time! Teď je čas na sprchu. Teplota vody by měla být příjemná, ne příliš horká. Vaše mysl i tělo se osvěží a jste připravené se obléknout a ukázat světu, kdo jste!

2/ Beauty rutina

Někdy je vaší prioritou vypadat co nejlépe od hlavy až k patě. V tom případě se bude vaše rutina točit kolem zkrášlování. Základem krásy vaší pokožky se skrývá také v použití dobrého peelingu. Vaše pleť bude svěží po celý den. Dalším krokem bude vyživovací obličejová maska.

Rozmazlování vašich vlasů je naprosto v pořádku, takže po šamponování, zkuste použít kvalitní kondicionér. Vaše vlasy se budou cítit svěže a budou se lesknout na všechny strany.

Pak už přijde řada na make-up. Make-up vyžaduje ovšem dokonalé zrcadlo a osvětlení. Takže se nebojte investovat do parádního zrcadla, které má v sobě zabudované osvětlení.

3/ Power rutina

Tato rutina je pro pravé superhrdinky, které míří na pohovor a potřebují sílu! Začíná ve sprchovém koutě, to je bezpochyby to nejlepší místo pro ranní zpívaní. Takže si vezměte malý šikovný reproduktor do koupelny a show může začít. Jakmile se osprchujete, je čas vybrat oblečení.

Zdravá snídaně plná chytrých potravin je nutností pro váš mozek. Celozrnné obiloviny s ovocem a ořechy budou skvělým začátkem dne.

Přichází čas upravit si vlasy, udělat make-up a procvičit si svou řeč. Prohlédněte si svůj outfit ze všech stran, abyste zjistili, že je perfektní z každého úhlu! Dejte si chvíli před zrcadlem a dýchejte. Nezapomeňte si nahlas připomenout, že to máte v kapse.

Dostali jste svou vysněnou práci? Dejte nám vědět a sharujte s námi váš příběh na facebooku Dřevojas.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

relax v koupelně 

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.