4 koupelnové rutiny pro vaše batolata (které byste měli zavést do svého života)

19. 10. 2016
Inspirujeme

Dagmar Gallyasová

Nočníkový trénink

Je vaše batole připravené sundat pleny? Mezi 18-24 měsíci je většina dětí schopna dát najevo, že je potřeba “jít” a použít nočník. Než začnete, zkontrolujte, zda je vaše dítě obeznámeno s nočníkem - je potřeba jim říci co to je a jak jej používat. Řekněte jim, že jejich kamarádi z knížek nebo z filmů také používají nočník. Nočník by měl zůstat každý den na stejném místě, takže vaše batole bude vědět, že je vždy na tom stejném místě v případě nouze. Nejlepší je umístit ho v blízkosti WC nebo koupelny. Možná bude dobrý nápad, když “půjdete” ve stejnou dobu. Naučte se třeba nějakou písníčku, kterou budete společně broukat vždy, když batole bude používat nočník. Batole to bude bavit a udrží jej na nočníku.

Ranní koupelnová rutina

Naučte děti rutinně v koupelně. Když budete chodit do stejné koupelny, každý den a ve stejný čas, dítě si tyto momenty zafixuje a naučí se rutině. Pokud vaše batole probudí hlad, tak pak začněte rutinu v koupelně po snídani. Jakmile bude jejich bříško šťastné, budou připraveni na návštěvu koupelny. Vždy se ujistěte, že je v koupelně teplo a že je tam vše co potřebujete.

Nepořádek

První věc, kterou byste měli udělat, je zbavit se jakéhokoliv nepořádku. Například takový make-up se velmi snadno vylije, pokud zůstane otevřený. Prostě skliďte si svou sbírku produktů z umyvadla. Pokud tam máte kartáček a ústní vodu, tak to je v pořádku. Ukliďte toho co nejvíce organizovaným způsobem. Makeup vložte do nějakého sáčku, na místo, které nebude přístupné vašemu dítěti. Věci jako zubní pasty a žiletky skladujte například nad umyvadlem ve skříni, nebo v zrcadlových skřiňkách.

Snídaně

Přestože je snídaně opravdu jedním z nejdůležitějších jídel dne, neznamená to, že budete u snídaně ztrácet spoustu času každé ráno. Začněte den něčím jednoduchým a zdravým jako je například ovocný salát nebo miskou ovesné kaše.

Věříme, že vám naše tipy ušetří čas a těšte se na další skvělé nápady a inspiraci.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás s láskou napsala

Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: