10 úžasných věcí, které můžete dělat v koupelně

10 úžasných věcí, které můžete dělat v koupelně

04. 11. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Koupelna je místem očisty, relaxace, ale můžete v ní zažít i spoustu zábavy. My pro vás máme takového malého koupelnového průvodce:

1. Shlédněte celou řadu vašeho oblíbeného seriálu

Kdo se nekouká při koupeli na nějaký seriál nebo film, tak kecá. Je to ten nejskvělejší relax. Vřele doporučuji!

2. Vytvořte nějaký crazy účes

Vezměte své dítě do vany a z mýdlový pěny mu udělejte pěkné "háro" a pokaždé jiné. Pak vyberte ten nejlepší účes a sharujte ho s přáteli na facebooku.

3. Narozeninová koupel

Naplňte vanu plastovými míčky a schovejte tak ve vaně narozeninové dárky, Vaše dítě pak může dárky lovit a užijete si skvělou zábavu

4. Pavouk ve vaně

Udělejte si srandu ze svého spolubydlícího nebo ze své přítelkyně a dejte do vany plastového nebo plyšového pavouka. Bude sranda!

5. Buďte kreativní

Pracujete zrovna na projektu, který potřebujete domyslet či dokončit? Ve vaně budete mít klid a ticho. Vana je skvělým místem, kde přemýšlet nad vlastními projekty. Z vlastní zkušenosti doporučuji! Ve vaně se mi zrodilo nejvíce nápadů.

6. Šetřete peníze

Ptáte se jak? No přeci neplýtvejte vodou a nepouštějte tolik té teplé :-)

7. Dokončete nákup

Tvrdě jste pracovali a ještě musíte nakoupit? Vlezte si do vany a nakupte pomocí chytrých aplikací nebo přes web.

8. Buďte drsní

Kdo z vás si v koupelně nevyzkoušel moonwalk Michaela Jacksona? Nacákejte na podlahu a hned to bude lépe klouzat!

9. Selfie pod vodou

Dnes už existují telefony, které můžete v klidu ponořit do vody a nic se nestane. Udělejte si třeba nějaké pěkné líčení, ponořte se pod vodu a udělejte nějakou pěknou selfie. Pak ji určitě sharujte na facebooku nebo na instagramu s hashtagem #drevojaspodvodou

10. Zachraňování planety

Na závěr jsme si pro vás připravili jednu úctyhodnou aktivitu: Snižte množství teplé vody, kterou používáte v koupelně. Ta pomáhá snižovat emise oxidu uhličitého.

Doufáme, že vás náš TOP TEN pobavil a budeme rádi i za vaše tipy a nápady. Napište nám do komentáře, jaké bláznivé kouplenové aktivity provozujete doma vy :-)

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.