Co ženy v koupelně nejčastěji dělají

Co ženy v koupelně nejčastěji dělají

09. 11. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Koupelna je jedním z míst v domě či v bytě, které ženy navštěvují nejvíce. Muži ovšem stále nechápou proč a nevědí, co tam vlastně ženy stále dělají.

Chcete se to, pánové, dozvědět? Pár věcí vám prozradíme.

Brečí

Holky, ženy i dámy prostě pláčou. Někdy prostě muži dohánějí ženy k slzám, někdy je to stres a práce a ženy potřebují pár minut na vzlykání v koupelně. Proč je to ale koupelna? Jednoduše řečeno, po pláči se rovnou ženy upraví, umyjí oči od rozmazané řasenky a zase bez toho, aniž by někdo poznal, že jsme brečeli, vyjdeme z koupelny ven, opět krásné a upravené.

Telefonují s maminkou či s přítelem

Ženy si sednou na zem, záda si opřou o vanu a telefonují. Když telefonujeme, potřebujeme své soukromí, klid a koupelna je to nejlepší místo. Ať už je to hovor na 10 minut nebo telefonát s kamarádkou na dvě hodiny. 

Dělají zrcadlové selfies

Tohle ví asi všichni. Selfie fotky ženy fotí nejčastěji v koupelně. Proč? Mají tam soukromí, zrcadlo, ve kterém se mohou hned upravit, a vidí se v něm. Prostě #koupelnovaselfie

Schovávají se

Ne ne, nehrají si na schovávanou, ale když se pohádají s přítelem, utečou do koupelny. Tam se se usadí, trucují a třeba i brečí :-)

Máte podobné zkušenosti? Podělte se s námi o své "koupelnové zážitky".

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.