Co ženy v koupelně nejčastěji dělají

Co ženy v koupelně nejčastěji dělají

09. 11. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Koupelna je jedním z míst v domě či v bytě, které ženy navštěvují nejvíce. Muži ovšem stále nechápou proč a nevědí, co tam vlastně ženy stále dělají.

Chcete se to, pánové, dozvědět? Pár věcí vám prozradíme.

Brečí

Holky, ženy i dámy prostě pláčou. Někdy prostě muži dohánějí ženy k slzám, někdy je to stres a práce a ženy potřebují pár minut na vzlykání v koupelně. Proč je to ale koupelna? Jednoduše řečeno, po pláči se rovnou ženy upraví, umyjí oči od rozmazané řasenky a zase bez toho, aniž by někdo poznal, že jsme brečeli, vyjdeme z koupelny ven, opět krásné a upravené.

Telefonují s maminkou či s přítelem

Ženy si sednou na zem, záda si opřou o vanu a telefonují. Když telefonujeme, potřebujeme své soukromí, klid a koupelna je to nejlepší místo. Ať už je to hovor na 10 minut nebo telefonát s kamarádkou na dvě hodiny. 

Dělají zrcadlové selfies

Tohle ví asi všichni. Selfie fotky ženy fotí nejčastěji v koupelně. Proč? Mají tam soukromí, zrcadlo, ve kterém se mohou hned upravit, a vidí se v něm. Prostě #koupelnovaselfie

Schovávají se

Ne ne, nehrají si na schovávanou, ale když se pohádají s přítelem, utečou do koupelny. Tam se se usadí, trucují a třeba i brečí :-)

Máte podobné zkušenosti? Podělte se s námi o své "koupelnové zážitky".

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.