4 věci, které nás v koupelně rozčilují

4 věci, které nás v koupelně rozčilují

23. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Každého z nás rozčiluje spousta různých věcí. Máme ale za to, že na věcech, které nás rozčilují v koupelně, se určitě v několika případech shodneme. Dali jsme dohromady ty nejčastější a jsme skutečně zvědaví, zda jste na tom stejně. 

  1. Pocákané umyvadlo - Určitě to znáte, někdo před vámi se zrovna zuřivě umýval a umyvadlo zůstalo celé pocákané. Kolikrát tam můžeme vidět kromě vody i zubní pastu vašeho přítele nebo růžovou pastu vašeho malého školáka.
  2. Voda na zemi - Někdo před vámi se koupal. Očividně se teda namísto koupání potápěl nebo se snažil někam proplout, protože voda je všude kolem a nikdo to po sobě neuklidil! 
  3. Špinavé zrcadlo - My ženy ráno zrcadlo prostě potřebujeme. Rády se vždy kontrolujeme, zda nám nepřibyl nějaký pupínek a tak…však to znáte. A špinavé zrcadlo nám prostě vadí!
  4. Nepořádek - Nepořádek nemáme rády asi v žádné místnosti v domě či v bytě, natožpak v koupelně!

Vidíte to stejně? Napadá vás nějaká další věc, kterou jsme nezmínili? Napište nám do komentáře, jsme moc zvědaví :-)

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.