4 věci, které nás v koupelně rozčilují

4 věci, které nás v koupelně rozčilují

23. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Každého z nás rozčiluje spousta různých věcí. Máme ale za to, že na věcech, které nás rozčilují v koupelně, se určitě v několika případech shodneme. Dali jsme dohromady ty nejčastější a jsme skutečně zvědaví, zda jste na tom stejně. 

  1. Pocákané umyvadlo - Určitě to znáte, někdo před vámi se zrovna zuřivě umýval a umyvadlo zůstalo celé pocákané. Kolikrát tam můžeme vidět kromě vody i zubní pastu vašeho přítele nebo růžovou pastu vašeho malého školáka.
  2. Voda na zemi - Někdo před vámi se koupal. Očividně se teda namísto koupání potápěl nebo se snažil někam proplout, protože voda je všude kolem a nikdo to po sobě neuklidil! 
  3. Špinavé zrcadlo - My ženy ráno zrcadlo prostě potřebujeme. Rády se vždy kontrolujeme, zda nám nepřibyl nějaký pupínek a tak…však to znáte. A špinavé zrcadlo nám prostě vadí!
  4. Nepořádek - Nepořádek nemáme rády asi v žádné místnosti v domě či v bytě, natožpak v koupelně!

Vidíte to stejně? Napadá vás nějaká další věc, kterou jsme nezmínili? Napište nám do komentáře, jsme moc zvědaví :-)

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.