5 věcí, které byste měla udělat v pátek po práci

5 věcí, které byste měla udělat v pátek po práci

29. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Taky milujete ten pocit, když přijde páteční odpoledne a s ním i konec náročného pracovního týdne? Myslím, že miliony lidí po celém světě ví, o čem je řeč :-) A kde jinde si nejlépe odpočinout a zrelaxovat než doma a ideálně ve své koupelně

Co všechno byste měli udělat pro dokonalý páteční relax?

1/ Pohodlné oblečení

To je základ všeho, odpočiňte si od sukně, vysokých podpatků a košile. Vezměte si na sebe pohodlné tepláky a své oblíbené tričko.

2/ Pitný režim

Kromě dalšího litru vody s okurkou si užijte v klidu své oblíbenou kávu či oblíbený anglický čaj.

3/ Film

Teď když jste v pohodlném oblečení, máte svůj čaj či kávu, se pohodlně usaďte do křesla a pusťte si film, u kterého si oddychnete od veškerého stresu, faktur a plánovaných kampaní. Pobavte se třeba u filmu “Jak přežit single” i když třeba nejste single.

4/ K filmu neodmyslitelně patří zmrzlina

A jaká by byla nejlepší? My doporučujeme zmrzlinu Ben & Jerry ’s strawberry cheesecake.

5/ Koupel

Koupelna je místo, kde si odpočinete stoprocentně. Takže zavřete dveře, napusťte si vanu, přidejte pěnu, zapalte si svíčky a klidně si doneste i skleničku vína či sektu. Pak už si jen vlezte do vany a odpočívejte. Vaše mysl zažije dokonalé blaho! Tento účinek zaručujeme! Pak už jen možná dejte vědět na instagram, že si užíváte páteční relax! Nezapomeňte použít hashtag #drevojasinspiruje.

Přejeme vám krásný páteční večer!

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

relax v koupelně 

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Edith

22. 08. 2022 21:18

Já mám takový páteční rituál, že si večer napustím vanu a relaxuju. Nebaví mě chodit někam do baru, radši jsem v klidu doma. Pustím si nějakou klidnou muziku, dám si třeba dvojku bílého, zapálím si svíčku a odpočívám :-) . Nedávno jsem si koupila příjemnou vanilkovou svíčku z https://www.esensino.cz/vonne-svicky/ a ta teda nádherně voní :-) .

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.