5 věcí, které byste měla udělat v pátek po práci

5 věcí, které byste měla udělat v pátek po práci

29. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Taky milujete ten pocit, když přijde páteční odpoledne a s ním i konec náročného pracovního týdne? Myslím, že miliony lidí po celém světě ví, o čem je řeč :-) A kde jinde si nejlépe odpočinout a zrelaxovat než doma a ideálně ve své koupelně

Co všechno byste měli udělat pro dokonalý páteční relax?

1/ Pohodlné oblečení

To je základ všeho, odpočiňte si od sukně, vysokých podpatků a košile. Vezměte si na sebe pohodlné tepláky a své oblíbené tričko.

2/ Pitný režim

Kromě dalšího litru vody s okurkou si užijte v klidu své oblíbenou kávu či oblíbený anglický čaj.

3/ Film

Teď když jste v pohodlném oblečení, máte svůj čaj či kávu, se pohodlně usaďte do křesla a pusťte si film, u kterého si oddychnete od veškerého stresu, faktur a plánovaných kampaní. Pobavte se třeba u filmu “Jak přežit single” i když třeba nejste single.

4/ K filmu neodmyslitelně patří zmrzlina

A jaká by byla nejlepší? My doporučujeme zmrzlinu Ben & Jerry ’s strawberry cheesecake.

5/ Koupel

Koupelna je místo, kde si odpočinete stoprocentně. Takže zavřete dveře, napusťte si vanu, přidejte pěnu, zapalte si svíčky a klidně si doneste i skleničku vína či sektu. Pak už si jen vlezte do vany a odpočívejte. Vaše mysl zažije dokonalé blaho! Tento účinek zaručujeme! Pak už jen možná dejte vědět na instagram, že si užíváte páteční relax! Nezapomeňte použít hashtag #drevojasinspiruje.

Přejeme vám krásný páteční večer!

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

relax v koupelně 

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Edith

22. 08. 2022 21:18

Já mám takový páteční rituál, že si večer napustím vanu a relaxuju. Nebaví mě chodit někam do baru, radši jsem v klidu doma. Pustím si nějakou klidnou muziku, dám si třeba dvojku bílého, zapálím si svíčku a odpočívám :-) . Nedávno jsem si koupila příjemnou vanilkovou svíčku z https://www.esensino.cz/vonne-svicky/ a ta teda nádherně voní :-) .

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.