Sedm věcí, které byste neměli odkládat ve své koupelně

Sedm věcí, které byste neměli odkládat ve své koupelně

13. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

1/ Make-up

Ano, dámy, rtěnku a make-up používáte v koupelně každý den, ale vím, proč byste v koupelně mít make-up neměly. Pokud ho necháte v koupelně, tak se bude neustále zahřívat a ochlazovat, což má vliv na kvalitu výrobku. Samozřejmě vlhkost může způsobit plíseň na vašich štětcích. A s tím si určitě nic na tváři tvořit nechcete. Tak pozor na to!

2/ Náhradní ručníky

Asi všichni nemáme rádi vůni vlhkosti, že? A v koupelně je velmi často vlhko, tak prosím neriskujte, že vaše náhradní čisté ručníky nasají vlhkost a potom se na nich vytvoří plíseň. V koupelně mějte ručníky, které momentálně používáte. Ty náhradní si nechte v pokoji ve skříni.

3/ Laky na nehty

Laky na nehty by měly být na místě, kde je konstantní teplota. Změny teploty v koupelně mohou v laku na nehty udělat neplechu a na vašich nehtech už nebude lak tak kvalitní. Uložte je na nějakém suchém místě.

4/ Léky

Víte, kde v nemocnicích skladují léky? Vždy na suchém místě s pokojovou teplotou. Pokud je necháte v koupelně, může se snížit účinnost léků, právě díky vlhkosti a změnám teploty. Tak pozor na to!

5/ Elektroniku, která není vodotěsná

To zní jako samozřejmost, že? Dejte si na to pozor, pokud se dostane voda do kontaktu s elektronikou, která není vodotěsná, může to dopadnout zle. Tak ať nelitujete!

6/ Náhradní žiletky

Většina strojků má náhradní čepele, což je celkem fajn. Ale aby vám nezrezly, tak je umístěte na nějakém suchém místě při pokojové teplotě.

7/ Šperky

Necháváte si na umyvadle snubní prsten, když se jdete koupat? Pozor na to, aby vám nesklouzl někam, kam se už nedostanete. A opět mějte na paměti, že změna vlhkosti může jakékoliv šperky „poskvrnit“ a znehodnotit. Pro jistotu si je nechte v ložnici v bezpečí.

Máte nějaký tip, na který jsme zapomněli? Napište nám ho do komentáře!

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Helena

24. 05. 2020 07:37

Nám se v koupelně také občas dělá plíseň, a to i když po koupání větrám. Používám na ni speciální protiplísňový prostředek, který jsem si objednala z https://www.obnova.cz/ a plíseň hned zmizí. Čas od času koupelnu prohlédnu a když tam je nějaká plíseň, tak ji umyju a je klid.

Dřevojas, v.d.

27. 05. 2020 10:55

Dobrý den, Heleno, děkujeme za Váš komentář. Plíseň je poměrně rozšířený problém. V dobře větraných koupelnách většinou stačí pravidelná údržba a otírání nábytku od vlhkosti. Pak mohou také pomoci nové technologie a materiály, jako jsou např. odolnější HPL materiály u našich umyvadlových desek. >> https://www.drevojas.cz/cs/p-1716-umyvadlova-deska-dpu-hpl

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.