Sedm věcí, které byste neměli odkládat ve své koupelně

Sedm věcí, které byste neměli odkládat ve své koupelně

13. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

1/ Make-up

Ano, dámy, rtěnku a make-up používáte v koupelně každý den, ale vím, proč byste v koupelně mít make-up neměly. Pokud ho necháte v koupelně, tak se bude neustále zahřívat a ochlazovat, což má vliv na kvalitu výrobku. Samozřejmě vlhkost může způsobit plíseň na vašich štětcích. A s tím si určitě nic na tváři tvořit nechcete. Tak pozor na to!

2/ Náhradní ručníky

Asi všichni nemáme rádi vůni vlhkosti, že? A v koupelně je velmi často vlhko, tak prosím neriskujte, že vaše náhradní čisté ručníky nasají vlhkost a potom se na nich vytvoří plíseň. V koupelně mějte ručníky, které momentálně používáte. Ty náhradní si nechte v pokoji ve skříni.

3/ Laky na nehty

Laky na nehty by měly být na místě, kde je konstantní teplota. Změny teploty v koupelně mohou v laku na nehty udělat neplechu a na vašich nehtech už nebude lak tak kvalitní. Uložte je na nějakém suchém místě.

4/ Léky

Víte, kde v nemocnicích skladují léky? Vždy na suchém místě s pokojovou teplotou. Pokud je necháte v koupelně, může se snížit účinnost léků, právě díky vlhkosti a změnám teploty. Tak pozor na to!

5/ Elektroniku, která není vodotěsná

To zní jako samozřejmost, že? Dejte si na to pozor, pokud se dostane voda do kontaktu s elektronikou, která není vodotěsná, může to dopadnout zle. Tak ať nelitujete!

6/ Náhradní žiletky

Většina strojků má náhradní čepele, což je celkem fajn. Ale aby vám nezrezly, tak je umístěte na nějakém suchém místě při pokojové teplotě.

7/ Šperky

Necháváte si na umyvadle snubní prsten, když se jdete koupat? Pozor na to, aby vám nesklouzl někam, kam se už nedostanete. A opět mějte na paměti, že změna vlhkosti může jakékoliv šperky „poskvrnit“ a znehodnotit. Pro jistotu si je nechte v ložnici v bezpečí.

Máte nějaký tip, na který jsme zapomněli? Napište nám ho do komentáře!

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Helena

24. 05. 2020 07:37

Nám se v koupelně také občas dělá plíseň, a to i když po koupání větrám. Používám na ni speciální protiplísňový prostředek, který jsem si objednala z https://www.obnova.cz/ a plíseň hned zmizí. Čas od času koupelnu prohlédnu a když tam je nějaká plíseň, tak ji umyju a je klid.

Dřevojas, v.d.

27. 05. 2020 10:55

Dobrý den, Heleno, děkujeme za Váš komentář. Plíseň je poměrně rozšířený problém. V dobře větraných koupelnách většinou stačí pravidelná údržba a otírání nábytku od vlhkosti. Pak mohou také pomoci nové technologie a materiály, jako jsou např. odolnější HPL materiály u našich umyvadlových desek. >> https://www.drevojas.cz/cs/p-1716-umyvadlova-deska-dpu-hpl

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.