Kroky k dokonalé koupeli

Kroky k dokonalé koupeli

16. 10. 2016 autor - Dagmar Gallyasová

Dagmar Gallyasová

Ať už jste měli těžký den v práci, jste unaveni z tréninku nebo vás unavily vaše děti, měli byste si udělat chvilku pro sebe. Není nic lepšího než se na konci dne smočit ve vaně. Relax v koupelně vám pomůže nechat rozplynout veškeré vaše starosti všedních dní.

A jak na takový luxusní zážitek ve vaně?

  1. Nerušit! Není nic horšího, než když vám vaši relaxační koupel přeruší člen vaší rodiny, nebo ještě hůř pracovní telefonát. Takže nejdřív zkontrolujte, že vaše děti už spí a telefon si dejte do tichého režimu.
  2. Začněte sprchou. Vzhledem k tomu, že budete chtít po celém dni asi dlouze relaxovat ve vaně, tak bude lepší, když nejdříve skočíte do sprchy, abyste se nekoupali v nečistotě. Navíc mytí vlasů ve sprše je mnohem jednodušší.
  3. Teplo. Teplota vody ve vaně je důležitá. Je potřeba zajistit, aby vydržela dlouho dostatečně horká. Odborníci prý radí, že je optimální teplota 36,6 stupňů Celsia. Koupáním asi tak dvě hodiny před spaním, umožníte tělu, aby si užilo dobrý spánek.
  4. Příroda. Většina koupelnových bublin je naplněná nepřirozenými složkami, které nejsou dobré jak pro vaši pokožku, tak pro životní prostředí. Zkuste místo toho nějaké kvalitní koupelnové soli, které pomáhají k relaxaci. Víte, že koupání v mléce a medu není něco, co dělala jen Kleopatra? Mnoho lidí si začalo užívat tento zážitek. Jak na to? Stačí jeden až dva šálky plnotučného mléka a jeden šálek medu. To vše dejte do horké koupele a je hotovo. Teď se můžete koupat jako Egyptská královna! Má to i pozitivní účinky, hydratuje pleť a budete se cítit jako král nebo královna.
  5. Dokonalý look. My ženy rády pečujeme ve vaně i o svou pleť. Dopřejte svému obličeji trochu luxusních přípravků na obličej a pořádně se rozmazlujte! Můžete si dát i obličejovou masku, která vytáhne všechny nečistoty z vaší pleti.
  6. Vířivka. Co takhle investovat do luxusní vířivé vany? Ano, je to investice, ale věřte mi, že si to zamilujete a nebudete litovat.
  7. Ztlumte světla. Světlo v tuto chvíli nebudete potřebovat. Bude stačí pár svíček, které vytvoří dokonalou atmosféru.
  8. Hudba. Hudba k životu patří, hudba vyvolává emoce. Pokud si chcete odpočinout, zkuste zvolit Čajkovského, Dvořáka, Bacha nebo radši energickou Evu Farnou? Nezapomeňte, že váš hlas nebude nikde znít tak skvěle, jako v koupelně!
  9. Nezapomeňte pít! Pokud plánujete relaxovat ve vaně 30-60 minut, tak si nezapomeňte připravit i nějaké pití. Nejlepší bude voda, citron a nakrájené jahody. Nebo si odpočiňte u vychlazené sklenice Sauvignonu. Ovšem pijte a koupejte se zodpovědně! :-)
  10. Péče po koupeli. I po koupeli si udržujte uvolněnou atmosféru. Osušte se měkkými ručníky, hydratujte tělo vaším oblíbeným tělovým krémem a zahalte se do županu. Pak už jen zamiřte k pohovce nebo do ložnice.

Užijte si svou volnou chvilku na maximum, protože vy si ji zasloužíte! 

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

relax v koupelně 

Článek pro vás napsal

autor - Dagmar Gallyasová Dagmar Gallyasová

Miluji kávu, skvělé služby a ráda sleduji lidi, kteří něco dokázali.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.