Ženy v koupelně

Ženy v koupelně

18. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Koupelna bývá výsostným územím žen. Ve většině případů jim slouží k hygieně, zkrášlování a muži se občas diví, co tam "tak dlouho" dělá. Chcete to vědět? Pojďme se na to podívat!

Žena v koupelně

Po kvalitním spánku přichází žena do koupelny. Umyje si ruce po použití toalety, otře umyvadlo ručníkem a vchází do sprchového koutu. Ujistí se, že jsou dobře zavřeny dveře koutu, aby později nemusela likvidovat potopu na podlaze. Zapne sprchu a namydlí své tělo sprchovým gelem, ještě lépe olejem, který má zvláčňující účinky. Důkladně se opláchne. Namočí si vlasy, vymáčkne několik kapek šamponu a umyje vlasy. Promne je, nedrbe je silou, aby nedošlo k jejich poškození. Po důkladném opláchnutí šamponové pěny si do vlasů nanese kondicionér. Nechá pár minut působit, dobře opláchne. Vypne sprchu, zabalí vlasy do ručníku, osuší tělo a natře se tělovým mlékem.

Po sprše

Vychází ze sprchy, přičemž později i prostory sprchového koutu alespoň lehce otře ručníkem či látkou k tomu určenou, aby se ve spárách nedržely kapky vody a nezačínala se tvořit plíseň. Oblékne se, vyfénuje vlasy a vytvoří účes pomocí prstů, gelu na vlasy, žehličky nebo kulmy (tyto přístroje většinou zapíná před vstupem do sprchy, aby se patřičně nahřály). Výsledný "vlasový produkt" zafixuje lakem na vlasy. Na obličej použije pleťovou vodu, pak přichází na řadu podkladový krém, určený k dennímu použití. Nanese make-up, dobře rozetře, aby na obličeji nezůstal barevný, oku nelahodící "flek". Na oči použije oční linky nebo stíny, pohled korunují dlouhé, husté a černé řasy, které zvýrazní řasenka, někdy je třeba mít po ruce i kleštičky, které řasy krásně natočí. Tváře lehounce dobarví zdravíčky.

A na závěr

Ruce natře výživným krémem, zvláště odchází-li ven v sychravém podzimním či mrazivém zimním počasí. Tečku za pobytem v koupelně učiní oblíbená vůně, stříkaná ideálně na zápěstí, do loketních či podkolenních jamek a za ouška.

Pánové, ještě se divíte, že ženy vstávají o hodinu dříve? :-)

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

relax v koupelně 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.