Špičková kvalita umyvadel Kaldewei

Špičková kvalita umyvadel Kaldewei

28. 11. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

To nejlepší, co se může vaší koupelně přihodit, jsou umyvadla Kaldewei. Skutečně. Vyrábí je německá společnost s celosvětovou působností, která používá jedinečný materiál, a nabízí především to, co si žádá každý zákazník - kvalitu

Vezmeme to postupně:

1/ Snadná údržba

Umyvadla Kaldewei se snadno udržují. Smaltovaná ocel má totiž chytrou úpravu Perl-Effekt, díky níž voda po hladkém povrchu přímo sklouzne a bere s sebou vše, co nemá na umyvadle být (ano, i špínu!)

2/ Odolnost nade vše

Jsou odolná proti teplotě, ani hořící předmět na povrchu nezanechá žádnou stopu (tedy ani upustíte-li na umyvadlo žhnoucí cigaretu nebo převrhnete-li zapálenou svíčku). Především ženy rády uslyší, že umyvadla lehce odolají i nejrůznějším chemikáliím (neleknou se ani barev na vlasy, parfémů nebo laků na nehty!). Kaldewei umyvadla nezniční ani nárazy. Má totiž tenkou a pružnou vrstvu smaltu, která je proti nárazům vysoce odolná. S ledovým klidem tedy můžete z rukou upustit nůžky, kleštičky na řasy a nevadí ani, když vám spadne dávkovač tekutého mýdla. S Kaldewei to prostě nehne. Nemůžete je ani poškrábat (tedy s takovými nástroji, které se běžně v koupelně používají).

Barevnou stálost ocení nejvíce zákazníci, kteří mají v koupelně okno a jím dopadají na umyvadlo paprsky UV záření. Ani v těchto koupelnách barva nebledne.

3/ Nejen praktičnost, ale i design

Umyvadla Kaldewei jsou vyráběna ekologicky a pokud zvolíte umyvadlo i sprchový kout, obklady nebo další koupelnovou keramiku od této firmy, můžete si být jisti, že všechny kousky budou vypadat stejně, neboť mají tytéž optické vlastnosti. V součanosti Kaldewei vyrábí umyvadla volně stojící, umístěná nad deskou, vestavěná nebo se vám třeba bude více zamlouvat zápustné či nástěnné umyvadlo? Stačí si vybrat. Jejich design je čistý, nadčasový, elegantní, dokonalý.

A to není všechno!

Na umyvadla z této smaltované oceli platí třicetiletá záruka. To znamená, že si v něm budou mýt ruce i vaše děti a nejspíš také vnoučata.

Á propos, děti! S umyvadly Kaldewei si i vaše děti budou mýt ruce rády.

Umyvadla Kaldewei
lákají vás: ruce mej´!

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Kaldewei  Perl-Effekt  umyvadlo 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.