Koupelnová řada Ambiente

21. 10. 2016
Novinky z Dřevojasu

Petra Soukupová

Nadčasová. Elegantní. Stylová

Tak se dá popsat koupelnová řada Ambiente, jedna z novinek našeho letošního katalogu. Z Ambiente budete doslova u vytržení. Proč?

Ambiente zvláště v provedení betonovém je velmi elegantní. Na první pohled vás možná tento dekor zarazí: beton v koupelně? Ale ano, beton v podání Ambiente do koupelny patří! Povyšuje ji totiž na "haute couture" ve světě koupelen.

Vzhled této koupelnové sestavy je stylový a kreativní. Skříňky, malé i velké, jsou opět závěsné, mop i hadr pod ně lehce při vytírání vklouznou a zase vyklouznou. Mají jasné kontury. Kromě betonu si zamilujete i nábytek v provedení cafe, oregon, ořech nebo wenge. Vyberou si tedy milovníci nadčasových věcí (beton), světlejších odstínů (oregon), ale i tmavých variací (ořech či wenge). Možná vaše srdce nejvíce zaplesá nad bílou barvou s vysokým leskem. Je jen na vás, do jakých barev chcete vaši koupelnu ladit.

Úchytky jsou prakticky tvarované, mají dlouhý tvar, takže se vám do nich nezamotají prsty. Ve skříňkách, nízkých i vysokých, najdete luxusně působící skleněné poličky, s nimiž lze uvnitř skříněk pohybovat podle toho, jak právě potřebujete. Chcete užší poličky? Ano, jde to. Zítra budete vyžadovat ty nejširší? Nemáme s tím problém!

Umyvadlo Kaldewei

Speciálně pro sestavu Ambiente bylo navrženo a vyrobeno umyvadlo Puro ze smaltované oceli Kaldewei. Jak jeho název napovídá, má čisté a elegantní linie, bělostnou barvu a dlouhou řadu skvělých vlastností. V prvé řadě se pyšní povrchovou úpravou Pearl-Effekt, která zaručuje snadnou údržbu a hygienickou čistotu. Pro umyvadla Kaldewei platí třicetiletá záruka.

Galerka Grid

Galerka Grid hodící se k Ambiente je stejně stylová jako celá řada. Obkrouženo bílolesklým lemem je velké zrcadlo s odkládacím prostorem za ním. A pozor, Grid ve čtyřech šířkách je vestavná, má automatické vnitřní LED osvětlení. Příjemné jsou i úchytky v dolní části galerky - nijak neruší celkový dojem a jsou praktické, při otevírání si prostě nezamatláte zrcadlo.
Ambiente je nádherná. Tu musíte mít....


Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Hettich  Kaldewei  Ambiente  Grid 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Článek pro vás s láskou napsala

Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: