Koupelnová řada Ambiente

Koupelnová řada Ambiente

21. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Nadčasová. Elegantní. Stylová.

Tak se dá popsat koupelnová řada Ambiente, jedna z novinek našeho letošního katalogu. Z Ambiente budete doslova u vytržení. Proč?

Protože obzvlášť v betonovém provedení je neuvěřitelně elegantní. Na první pohled vás možná tento dekor zarazí a řeknete si: "Beton v koupelně?". Ale ano, beton v podání Ambiente do koupelny patří! Povyšuje ji totiž na "haute couture" ve světě koupelen.

Vzhled této koupelnové sestavy je stylový a kreativní. Skříňky, malé i velké, jsou opět závěsné, mop i hadr pod ně lehce při vytírání vklouznou a zase vyklouznou. Mají jasné kontury. Kromě betonu si zamilujete i nábytek v provedení cafe, oregon, ořech nebo wenge. Vyberou si tedy milovníci nadčasových dekorů (beton), světlejších odstínů (oregon), ale i tmavých variací (ořech či wenge). Možná vaše srdce nejvíce zaplesá nad bílou barvou s vysokým leskem. Je jen na vás, do jakých barev chcete vaši koupelnu ladit.

Úchytky jsou prakticky tvarované, mají dlouhý tvar, takže se vám do nich nezamotají prsty. Ve skříňkách, nízkých i vysokých, najdete luxusně působící skleněné poličky, s nimiž lze uvnitř skříněk pohybovat podle toho, jak právě potřebujete. Chcete užší poličky? Ano, jde to. Nebo si naopak přejete co nejširší? Nemáme s tím problém!

Umyvadlo Kaldewei

Speciálně pro sestavu Ambiente bylo navrženo a vyrobeno umyvadlo Puro ze smaltované oceli Kaldewei. Jak jeho název napovídá, má čisté a elegantní linie, bělostnou barvu a řadu skvělých vlastností. Například se pyšní povrchovou úpravou Pearl-Effekt, která zaručuje snadnou údržbu a hygienickou čistotu. Pro umyvadla Kaldewei platí třicetiletá záruka.

Galerka Grid

Galerka Grid se k Ambiente úžasně hodí, je totiž stejně stylová jako celá řada. Velké zrcadlo s velkým vnitřním odkládacím prostorem je obkrouženo lesklým bílým lemem. A pozor, galerku Grid si můžete vybrat ve čtyřech šířkách a navíc má automatické vnitřní LED osvětlení. Příjemné jsou i úchytky v dolní části galerky - nijak neruší celkový dojem a jsou i praktické. Při otevírání si své zrcadlo neušpiníte otisky prstů.


Sečteno, podtrženo: Ambiente prostě musíte mít! 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Hettich  Kaldewei  Ambiente  Grid 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.