Koupelnová řada Ambiente

Koupelnová řada Ambiente

21. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Nadčasová. Elegantní. Stylová.

Tak se dá popsat koupelnová řada Ambiente, jedna z novinek našeho letošního katalogu. Z Ambiente budete doslova u vytržení. Proč?

Protože obzvlášť v betonovém provedení je neuvěřitelně elegantní. Na první pohled vás možná tento dekor zarazí a řeknete si: "Beton v koupelně?". Ale ano, beton v podání Ambiente do koupelny patří! Povyšuje ji totiž na "haute couture" ve světě koupelen.

Vzhled této koupelnové sestavy je stylový a kreativní. Skříňky, malé i velké, jsou opět závěsné, mop i hadr pod ně lehce při vytírání vklouznou a zase vyklouznou. Mají jasné kontury. Kromě betonu si zamilujete i nábytek v provedení cafe, oregon, ořech nebo wenge. Vyberou si tedy milovníci nadčasových dekorů (beton), světlejších odstínů (oregon), ale i tmavých variací (ořech či wenge). Možná vaše srdce nejvíce zaplesá nad bílou barvou s vysokým leskem. Je jen na vás, do jakých barev chcete vaši koupelnu ladit.

Úchytky jsou prakticky tvarované, mají dlouhý tvar, takže se vám do nich nezamotají prsty. Ve skříňkách, nízkých i vysokých, najdete luxusně působící skleněné poličky, s nimiž lze uvnitř skříněk pohybovat podle toho, jak právě potřebujete. Chcete užší poličky? Ano, jde to. Nebo si naopak přejete co nejširší? Nemáme s tím problém!

Umyvadlo Kaldewei

Speciálně pro sestavu Ambiente bylo navrženo a vyrobeno umyvadlo Puro ze smaltované oceli Kaldewei. Jak jeho název napovídá, má čisté a elegantní linie, bělostnou barvu a řadu skvělých vlastností. Například se pyšní povrchovou úpravou Pearl-Effekt, která zaručuje snadnou údržbu a hygienickou čistotu. Pro umyvadla Kaldewei platí třicetiletá záruka.

Galerka Grid

Galerka Grid se k Ambiente úžasně hodí, je totiž stejně stylová jako celá řada. Velké zrcadlo s velkým vnitřním odkládacím prostorem je obkrouženo lesklým bílým lemem. A pozor, galerku Grid si můžete vybrat ve čtyřech šířkách a navíc má automatické vnitřní LED osvětlení. Příjemné jsou i úchytky v dolní části galerky - nijak neruší celkový dojem a jsou i praktické. Při otevírání si své zrcadlo neušpiníte otisky prstů.


Sečteno, podtrženo: Ambiente prostě musíte mít! 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Hettich  Kaldewei  Ambiente  Grid 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.