Koupelnová řada Too

Koupelnová řada Too

21. 11. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Modelová řada s názvem Too vás na první pohled zaujme sympatickým dekorem v podobě dřeva a pokud ji zvolíte v barevném provedení "cafe", téměř ucítíte vůni čerstvě uvařené kávy. Milovníci tohoto černého nápoje snad ani nemůžou zvolit jinak :-) 

Kvalitní lak ve vysokém lesku

Pojďme si novinku letošního katalogu představit blíže. V koupelnové řadě Too se snoubí moderní design s dekorem dřeva, přičemž tuto symbiózu ještě podtrhuje vysoký lesk. Ten dodává veškerému nábytku z Dřevojasu bezkonkurenčně nejmodernější lakovací linka v celé Evropě. Takže o kvalitě není třeba dlouze hovořit.

Skříňky z kolekce Too jsou závěsné, takže se při vytírání v koupelně nemusíte zlobit s "kroužením" kolem nožek. Jsou elegantní, mají rovné přesné linie. Vybrat si můžete barvu, která je vašemu srdci nejmilejší: bílou s leskem, ivory (slonová kost), případně už zmíněné a voňavé cafe nebo úplně jinou. A můžete kombinovat: chcete přední část skříňky kávovou a boky béžové? Žádný problém!

Všechny skříňky Too, nízké i vysoké, mají nové úchytky, příjemně tvarované, lehce uchopitelné, po stranách zaoblené. Zásuvky nemusíte zavírat úplně, obstará to za vás jemné dovírání značky Hettich, garantující celoživotní kvalitu. Do zásuvek se hodí pořadače, které lze přiobjednat. Například malé krabičky usnadní hledání malých balení krémů, laků na nehty nebo dalších drobností, nalézajících se v koupelnách.

Keramické umyvadlo? Samozřejmě

K sestavě Too patří keramické tenkovrstvé umyvadlo Euphoria. Volit můžete mezi dvěma velikostmi, a originální galerka se zrcadlem. I ta je k dostání v provedení šedesáticentimetrovém a osmdesáticentimetrovém, v bílém nebo béžovém odstínu. Má veliké nablýskané zrcadlo, za nímž najdete další prostor pro odkládání drobností, součástí je i osvětlení.


Jak se vám líbí naše nová řada designového koupelnového nábytku? 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Too  Hettich  Euphoria 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.