Koupelnová řada Gio

Koupelnová řada Gio

15. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Koupelnová sestava Gionovinka letošního katalogu, se možná na první pohled tolik neliší od našich dalších koupelnových kolekcí. Ale pokud se podíváte ještě jednou a lépe, zjistíte, že to tak rozhodně není! Gio je jedinečné a jednoznačně stojí za bližší prozkoumání. Pojďme na to!

Originální dřevo dekory 

Přesně tato kombinace charakterizuje koupelnovou sestavu Gio v prvé řadě. Jejich provedení je nepřeberné množství. Milujete dekor dřeva? Jaký by se vám líbil nejvíc? Bříza, cafe, dub, oregon, ořech, paluba nebo wenge? Nebo dáváte přednost minimalistickému dekoru betonu? Nevybrali jste si "svou" barvu? Můžete se rozhodnout pro individuální provedení v jakémkoliv dekoru ze vzorníku RAL.

Je nutné zdůraznit i krásné linie koupelnového nábytku. Moderní a zároveň nadčasové tvary se hodí snad do každé koupelny: do bytu mladé domácnosti do domku zralého páru.

Kvalitní lak ve vysokém lesku

Antracit, bílá nebo červená, to jsou odstíny, které můžete dostat ve vysokém lesku. Že vše bude v prvotřídní kvalitě, zajistí nejmodernější lakovací linka v Evropě, kterou Dřevojas pro lakování nábytku využívá. Úchytky jsou praktické, jemné, sympaticky tvarované, a opět je na výběr z několika možností.

Zásuvky se špičkovým kováním

U koupelnových skříněk by neměl chybět dostatek úložných prostor, kam si může majitel schovat, co se mu zlíbí. Všechny zásuvky u Gia jsou vybaveny špičkovým kováním a jemným dovíráním značky Hettich. To je natolik nadstandardní, že jiní prodejci koupelnového nábytku za něj žádají příplatek. My ne. U nás je tato výhoda v ceně. Je to bonus pro naše zákazníky.

A proč je Hettich tak výjimečný? Poskytuje celoživotní garanci kvality na závady, a to po celou dobu, kdy budete jako první majitelé vlastnit nábytek se zabudovanými výrobky značky Hettich. Vyskytne-li se na kování nebo dovírání závada, máte právo na výměnu rozbitého za bezvadný zdarma.

Co ještě patří k řadě Gio?

Do zásuvek si lze pořídit různé organizéry i podložku zabraňující sklouznutí uložených předmětů.

K sestavě Gio patří opět keramické umyvadlo Euphoria, kterému neuvěřitelně sluší nablýskaný držák na ručníky Dreja. Stačí ho přimontovat ke korpusu skříňky.

Jak se vám líbí naše nová kolekce Gio?

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Gio  Hettich  Euphoria 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.