Koupelnová řada Gio

15. 10. 2016
Novinky z Dřevojasu

Petra Soukupová

Koupelnová sestava Gio neboli další novinka letošního katalogu se vám na první pohled může zdát nudná. Ale pokud se podíváte lépe, zjistíte, že to tak rozhodně není! Gio prostě stojí za bližší prozkoumání.

Kvalitní materiál kombinovaný s vysokým leskem

Přesně tato kombinace charakterizuje Gio v prvé řadě. Barevných provedení je nepřeberné množství: odstíny nazvané beton, bříza, cafe, dub, oregon, ořech, paluba nebo wenge pak už jen zdůrazní krásné linie koupelnového nábytku. Nevybrali jste si "svou" barvu? Máme i jiné! Sestava působí příjemným dojmem: moderní a zároveň nadčasové tvary se hodí snad do každé koupelny: do bytu mladé domácnosti, do domku zralého páru nebo na chalupu.

Kvalitní lak ve vysokém lesku

Antracit, bílá nebo červená, to jsou odstíny, které můžete dostat ve vysokém lesku. Že vše bude v prvotřídní kvalitě, zajistí nejmodernější lakovací linka v Evropě, jíž Dřevojas disponuje a pro lakování nábytku využívá. Úchytky jsou praktické, jemné, sympaticky tvarované, a opět je na výběr z několika možností.

V žádné koupelně by neměly chybět zásuvky, skýtají prostor, kam si může majitel schovat, co se mu zlíbí. Všechny zásuvky u Gia jsou vybaveny špičkovým kováním a jemným dovíráním značky Hettich. To je natolik nadstandardní, že jiní prodejci koupelnového nábytku za něj žádají příplatek. My ne. U nás je tato výhoda v ceně, je to bonus pro naše zákazníky. A proč je Hettich tak výjimečný? Poskytuje celoživotní garanci kvality na závady - a to po celou dobu, kdy budete jako první majitelé vlastnit nábytek se zabudovanými výrobky značky Hettich. Vyskytne-li se na kování nebo dovírání závada, máte právo na výměnu rozbitého za bezvadný zdarma. Do zásuvek si lze pořídit různé organizéry i podložku zabraňující sklouznutí uložených předmětů.

K sestavě Gio patří opět keramické umyvadlo Euphoria. Slušel by mu nablýskaný držák na ručníky Dreja, který se montuje do korpusu skříňky. Gio vás nenudí, k umývání povzbudí :-)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Gio  Hettich  Euphoria 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Článek pro vás s láskou napsala

Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: