Jak vyzdobit koupelnu

11. 10. 2016
Inspirujeme

Petra Soukupová

Výzdoba koupelny je záležitostí individuální. Stručně řečeno: co se komu líbí, může mít i v koupelně. V podstatě však lze způsoby vyzdobení rozdělit do dvou hlavních kategorií: domácnosti, v nichž bydlí děti, a domácnosti bezdětné.

Cílem zkrášlování koupelny, v níž procházejí očistou děti, je veselost a hravost, leckdy i zábavnost, pokud máte potomka, jenž zrovna umývání neholduje. Maličcí si oblíbili kreslené postavičky, jež dnes a denně vidí v televizi nebo kolem sebe, budou tedy štěstím bez sebe, pokryjete-li stěny samolepkami či obtisky v podobě Mickey Mouse, Supermana, princezen, postav z Ledového království nebo jiného favorita vašich dítek. Využijte jasných barev - a nebojte se opravdu sytých odstínů, jež zdánlivě do koupelny nepatří (zelené, žluté i červené), obrázků, drobných dekorativních předmětů. Pokud chcete něco nadčasového, neb před pubertou zřejmě váš syn opustí Spidermana coby hlavního oblíbence, zvolte třeba krajinky, slunce a mraky, noční oblohu, řeku, moře.

A co třeba doplňky?

Trh nabízí ohromné množství dětských doplňků: ručníky, zubní pasty a kartáčky, záclonky i vany. K dostání jsou motivy se psy, kočkami, populárními sovami i dalšími zvířaty. Při pořizování dbejte zejména na bezpečnost, pozor na kluzké předměty. Před nákupem doplňků byste se měli ujistit, že jsou nezávadné. Praktické jsou pak doplňky z plastu.

Pohodlí, osoba majitele, zabydlenost - to vše odráží koupací místnost bezdětných domácností. Kdo zkrášluje, většinou klade důraz i na sladěnost, ale vyvarujte se přeplácanosti. Volte kvalitní materiály a dejte přednost funkčnosti před designem. Při nákupu se zamyslete i nad pozdější údržbou.

Doplňků, jež zpříjemní koupelnu, je celá řada: dávkovače na mýdlo, mýdlenky různých tvarů, držáky a stojany na ručníky, koše na prádlo, pohárky a držáky na kartáčky. ...a ty barvy a designy! Budete mít problém si vybrat, v dobrém slova smyslu.

Náš tip: skleněnou vázu naplňte mušlemi a zapíchněte do ní větvičku kroucené vrby (nebo bambusu). Vaše koupelna získá levnou, originální a hlavně efektní ozdobu.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

pohodová koupelna 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Článek pro vás s láskou napsala

Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: