Jak vyzdobit koupelnu

Jak vyzdobit koupelnu

11. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Výzdoba koupelny je záležitostí vašeho vkusu. Stručně řečeno: co se komu líbí, může mít i v koupelně. V podstatě však lze způsoby vyzdobení rozdělit do dvou hlavních kategorií: domácnosti, v nichž bydlí děti, a domácnosti bezdětné.

Zabavte vaše nejmenší

Cílem zkrášlování koupelny, v níž procházejí očistou děti, je veselost a hravost, leckdy i zábavnost, pokud máte potomka, který zrovna umývání neholduje. Maličcí si oblíbí kreslené postavičky, které dnes a denně vidí v televizi nebo kolem sebe. Budou určitě štěstím bez sebe, pokryjete-li stěny samolepkami či obtisky v podobě Mickey Mouse, Supermana, princezen, postav z Ledového království nebo jiného favorita vašich dítek.

Využijte jasných barev - a nebojte se opravdu sytých odstínů, které zdánlivě do koupelny nepatří (zelené, žluté i červené), obrázků, drobných dekorativních předmětů. Pokud chcete něco nadčasového, protože před pubertou zřejmě váš syn opustí Spidermana coby hlavního oblíbence, zvolte třeba slunce a mraky, noční oblohu, řeku, moře.

A co doplňky?

Trh nabízí ohromné množství dětských doplňků: ručníky, zubní pasty, kartáčky nebo závěsy do sprchového koutu. K dostání jsou motivy se psy, kočkami, populárními sovami i dalšími zvířaty. Při pořizování dbejte zejména na bezpečnost, pozor na kluzké předměty. Před nákupem doplňků byste se měli ujistit, že jsou nezávadné. Praktické jsou rozhodně doplňky z plastu.

Elegantní a zároveň funkční koupelna

Pohodlí, osoba majitele, zabydlenost - to vše odráží koupací místnost bezdětných domácností. Kdo zkrášluje, většinou klade důraz i na sladěnost, ale vyvarujte se přeplácanosti. Volte kvalitní materiály a dejte přednost funkčnosti před designem. Při nákupu se zamyslete i nad pozdější údržbou.

Nezapomeňte na stylové maličkosti

Doplňků, které zútulní koupelnu, je celá řada: dávkovače na mýdlo, mýdlenky různých tvarů, držáky a stojany na ručníky, koše na prádlo, pohárky a držáky na kartáčky. ...a ty barvy a designy! Možná budete mít problém si vybrat, samozřejmě v dobrém slova smyslu :-)

Náš tip: Skleněnou vázu naplňte mušlemi a zapíchněte do ní větvičku kroucené vrby, eukalyptu nebo bambusu. Vaše koupelna získá originální a hlavně efektní ozdobu.

Jakou koupelnovou výzdobu máte doma vy? 

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

pohodová koupelna 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.