Jak vyzdobit koupelnu

Jak vyzdobit koupelnu

11. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Výzdoba koupelny je záležitostí vašeho vkusu. Stručně řečeno: co se komu líbí, může mít i v koupelně. V podstatě však lze způsoby vyzdobení rozdělit do dvou hlavních kategorií: domácnosti, v nichž bydlí děti, a domácnosti bezdětné.

Zabavte vaše nejmenší

Cílem zkrášlování koupelny, v níž procházejí očistou děti, je veselost a hravost, leckdy i zábavnost, pokud máte potomka, který zrovna umývání neholduje. Maličcí si oblíbí kreslené postavičky, které dnes a denně vidí v televizi nebo kolem sebe. Budou určitě štěstím bez sebe, pokryjete-li stěny samolepkami či obtisky v podobě Mickey Mouse, Supermana, princezen, postav z Ledového království nebo jiného favorita vašich dítek.

Využijte jasných barev - a nebojte se opravdu sytých odstínů, které zdánlivě do koupelny nepatří (zelené, žluté i červené), obrázků, drobných dekorativních předmětů. Pokud chcete něco nadčasového, protože před pubertou zřejmě váš syn opustí Spidermana coby hlavního oblíbence, zvolte třeba slunce a mraky, noční oblohu, řeku, moře.

A co doplňky?

Trh nabízí ohromné množství dětských doplňků: ručníky, zubní pasty, kartáčky nebo závěsy do sprchového koutu. K dostání jsou motivy se psy, kočkami, populárními sovami i dalšími zvířaty. Při pořizování dbejte zejména na bezpečnost, pozor na kluzké předměty. Před nákupem doplňků byste se měli ujistit, že jsou nezávadné. Praktické jsou rozhodně doplňky z plastu.

Elegantní a zároveň funkční koupelna

Pohodlí, osoba majitele, zabydlenost - to vše odráží koupací místnost bezdětných domácností. Kdo zkrášluje, většinou klade důraz i na sladěnost, ale vyvarujte se přeplácanosti. Volte kvalitní materiály a dejte přednost funkčnosti před designem. Při nákupu se zamyslete i nad pozdější údržbou.

Nezapomeňte na stylové maličkosti

Doplňků, které zútulní koupelnu, je celá řada: dávkovače na mýdlo, mýdlenky různých tvarů, držáky a stojany na ručníky, koše na prádlo, pohárky a držáky na kartáčky. ...a ty barvy a designy! Možná budete mít problém si vybrat, samozřejmě v dobrém slova smyslu :-)

Náš tip: Skleněnou vázu naplňte mušlemi a zapíchněte do ní větvičku kroucené vrby, eukalyptu nebo bambusu. Vaše koupelna získá originální a hlavně efektní ozdobu.

Jakou koupelnovou výzdobu máte doma vy? 

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

pohodová koupelna 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.