Jak uspořádat věci v koupelně

Jak uspořádat věci v koupelně

10. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

„Mamííí, kam jsi dala nůžky na nehty?"  "Miláčku, kdepak mám žiletky?"  "Péťo, neviděl jsi ten nový šampon?“

Zní vám to povědomě? Vypadá situace ve vaší domácnosti podobně? 

Je čas na organizaci vaší koupelny

Prvním krokem k uklizené a uspořádané koupelně je odhadnout, kolik potřebujete úložných prostor. Jinými slovy: vyndejte poházené a poschovávané věci, které v koupelně schováváte. Zvažte, co potřebujete a co v koupelně bezpodmínečně zůstane. Vyřaďte stranou všechno, co nepotřebujete, co nepoužíváte a hledejte pro takové věci nové místo. Vyhoďte všechno, čemu prošla doba trvanlivosti (ano, i kosmetické přípravky mají datum expirace). Podle množství, které po této inventuře zbyde na hromadě, usoudíte, kolik úložišť a jakých rozměrů je zhruba potřeba.

Vytřiďte věci, které používáte denně

Tyto nutnosti by měly být vždy po ruce. Můžou být naskládané na poličce, na umyvadle, ale nemohou být zasunuté do zadních řad nebo horních pater. Vyhraďte každodenním potřebám stálé místo a vždy za všech okolností - za bouře, vedra i hádky - je tam vracejte.

Skříňky všechno ukryjí

Zkuste je uspořádat podle klíče, který vám bude vyhovovat: na jednu poličku přijdou krémy na ruce, na druhou krémy na obličej, na třetí sprchové gely... Prostor pod umyvadlem je jako dělaný pro nízkou skříňku souznící s umyvadlem, případně dalším nábytkem. Odložíte sem kupříkladu úklidové prostředky.

Zorganizujte si šuplíky

Existují (a my je známe a máme!) výborné pořadače s předem oddělenými přihrádkami. Organizéry, v nichž opět lze oddělit různé věci podle způsobu používání, vám budou v koupelně také dobrým služebníkem. Do zásuvek jsou skvělé protiskluzové podložky. Vše zůstane tam, kam to původně v zásuvce odložíte.

Využijte stěny k zavěšení doplňků

Závěsné organizéry, poličky různých tvarů, délek i šířek a věšáčky budou zároveň zútulňovat vaši koupací místnost. Do drátěných poliček ve sprchovém koutu postavte sprchové gely, šampony, kondicionéry i pěny na holení. Pořiďte si koše a košíky na drobnosti. Váš chaos se náhle promění v řád.

A teď už přichází čas na realizaci. Nebo jste už stihli svou koupelnu zorganizovat?

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.