Koupelnová řada Majesty

Koupelnová řada Majesty

01. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Koupelnová řada Majesty patří k novinkám letošního roku. U této řady si určitě nemůžete říct, že se jedná "jen" o koupelnový nábytek. Tato řada se mezi dalšími vymyká nejen svými vlastnostmi, ale především svým designem. Působí totiž majestátně.

Čisty design a lesklý povrch

Majesty už z dálky láká, abyste vše prozkoumali blíž a detailněji. Se speciální povrchovou úpravou je k dostání v úchvatném lesku v barvě červené, bílé a černé. Zejména červené provedení je neskutečně atraktivní. Není to obyčejná červená, je totiž ... majestátní! Pokud toužíte po koupelnovém nábytku ve zcela jiné barvě, i vám dokážeme vyhovět, vzorník barev je pestrý.

Stylová galerka se spoustou prostoru 

Exkluzivní novinka letošního roku vám nabízí jednoduché ostré rysy a vyberete-li si jinou barvu než tradiční bílou, budou barevné i boky skříněk nebo galerky. Galerka široká 60 centimetrů má zrcadlo v jednom kuse (jednolité), 80 centimetrová ho má rozpůlené, ale zase nabízí více úložného prostor ve dvou skříňkách za zrcadlem ukrytých.

Na přední straně skříněk nepřekážejí žádné úchyty, jsou totiž do ní zapuštěny. Zásuvky se velmi snadno vytahují a disponují samozřejmě jemným dovíráním značky Hettich. To ocení zejména ti, kteří okřikují ostatní členy rodiny, když bouchají dvířky.

Praktické pořadače a luxusní umyvadlo

Do zásuvek ve skříňkách si můžete objednat speciální pořadač, který vám pomůže udržet pořádek v jednotlivých patrech. Navíc, dno zásuvek má speciální protiskluzovou podložku. Jinými slovy: co kam položíte, to tam taky najdete.

Ke koupelnové sadě Majesty patří keramické umyvadlo Euphoria. Dokonale jí padne a hlavně, sluší jí! Jeho linie jsou čisté a praktické. Vybírat můžete mezi třemi velikostmi. Nabízíme ho v šířce šedesáti centimetrů do malých koupelen, osmdesáti centimetrovém provedení, sto centimetrovém provedení do velkých koupelen. Pokud zvolíte sestavu v černé nebo červené barvě, bude umyvadlo Euphoria tvoři úžasný bělostný kontrast.

Jak se vám líbí naše nová řada? Víte, že se na ni můžete přijet podívat do našeho showroomu ve Svitavách?

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Majesty  Euphoria  Hettich 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.