Koupelnová řada Majesty

01. 10. 2016
Novinky z Dřevojasu

Petra Soukupová

Koupelnová řada Majesty patří k novinkám letošního roku. U jiných sestav, určených do koupelen, si možná můžete říct „zase nějaký skříňky“, ale Majesty vám to nedovolí. Působí totiž - majestátně.

Co vás uhodí do oka nejdříve, je její lesklost. A čistota

A prostě vás láká, abyste vše prozkoumali blíž a detailněji. Majesty se speciální povrchovou úpravou je k dostání v úchvatném lesku a v červené, bílé a černé barvě. Zejména provedení v červené barvě je neskutečně atraktivní. Není to obyčejná červená, je....majestátní. Stejným dojmem zapůsobí i černá a bílá. Pokud však toužíte po koupelnovém nábytku ve zcela jiné barvě, dokážeme vám vyhovět, vzorník barev je pestrý.

Exkluzivní novinka letošního roku vám nabízí jednoduché, zároveň ostré rysy a vyberete-li si jinou barvu než tradiční bílou, budou barevné i boky skříněk nebo galerky. Galerka široká šedesát centimetrů má zrcadlo v jednom kuse (jednolité), osmdesáticentimetrová ho má rozpůlené, ale zase nabízí více úložného prostor ve dvou skříňkách, za zrcadlem ukrytých.

Na přední straně skříněk nepřekážejí žádné úchyty, jsou totiž zapuštěny do ní. Zásuvky se velmi snadno vytahují a disponují samozřejmě jemným dovíráním značky Hettich. To ocení zejména ti, kteří okřikují ostatní členy rodiny, když bouchají dvířky.

A něco navíc

Do zásuvek si můžete objednat i speciální pořadač, který vám pomůže udržet pořádek v jednotlivých patrech. Navíc, dno zásuvek má speciální protiskluzovou podložku, jinými slovy: co kam položíte, to tam taky najdete.

K Majesty patří originální umyvadlo nazvané Euphoria. Dokonale jí padne a hlavně, sluší jí! Jeho linie jsou čisté a praktické. Jde o keramické umyvadlo, jenž má řadu výhod. Vybírat můžete mezi dvěma velikostmi, nabízíme ho v šířce šedesáti nebo osmdesáti centimetrů. A pokud zvolíte sestavu v černé nebo červené barvě, tvoří bělostné umyvadlo úžasný kontrast.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Majesty  Euphoria  Hettich 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Článek pro vás s láskou napsala

Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: