Koupelnový nábytek Tower

Koupelnový nábytek Tower

Je nám líto, ale prodej již skončil.

Zobrazit alternativy Místo toho se podívejte na další kolekce

Vše po ruce

V zásuvkách řady Tower budete mít díky praktickým pořadačům opravdu přehled. Je na vás, zda si vyberete model s jednou nebo dvěma zásuvkami. Je na vás, jak budete chtít uspořádat organizér. A protiskluzová podložka pak může být třešničkou na dortu, tedy
v zásuvce.

Koupelnová skříňka z řady Tower s organizérem
Koupelnová skříňka Tower s umyvadlem v černobílé kombinaci

S černým sklem

Černobílá varianta, tedy černé sklo kolem umyvadla
a zářivá bílá? Nebo beton s černou, tedy skříňka v barvě betonu a černé zářící sklo? A nahoře bělostné umyvadlo. Tato kombinace barev vás přímo vybízí mít ji ve své koupelně.

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.