TIP: Chytré nápady pro malý byt

  • KOUPELNA: Vysoké skříně s košem na prádlo

„Do malého prostoru panelákové koupelny volíme takový koupelnový nábytek, který bude efektivní, zejména co se týká úložného prostoru. Takže když uvažujeme o doplňkové skříni, volme ji vždy ve vysokém provedení a menší hloubce. Nejhornější police mohou sloužit pro uložení drogistického zboží, které jsme koupili do zásoby. Nebo je lze použít pro méně využívané předměty. Pokud to lze, volte skříně, které jsou opatřeny také doplňkovým košem na prádlo – ušetříte tak místo v koupelně naproti variantě samostatného koše na prádlo,“ dodává Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

  • KOUPELNA: Zrcadlo? To raději galerku!

„Maximální využití se týká také zrcadla. Velmi praktický je typ tzv. galerky, která plní funkci jak zrcadla, tak i úložného prostoru. Při volbě modelu s LED osvětlením na bezdotykové čidlo, který v sobě navíc ukrývá i elektrickou zásuvku, opět ušetříte místo, a prostor kolem galerky můžete opatřit poličkami, věšáky atd.,“ dodává Ing. Zdeněk Blažek.

  • KOUPELNA: Malá hloubka = šetří místo

„Menší hloubka koupelnového nábytku znamená více volného prostoru v koupelně. Týká se jak doplňkových skříní, tak i skříní pod umyvadlem. A když jsme u malé hloubky – ta se nevyhýbá ani umyvadlu! Velká umyvadla jsou objemná jak navenek, tak zmenšují úložný prostor uvnitř skřínky. Ideální je volba mini umyvadla, které je komfortní, přitom svou hloubkou dosahuje pouhých 38 cm,“ říká Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

  • KOUPELNA: 2 V 1

„Pokud uvažujete o umístění dvou umyvadel do koupelny, rozhodně zapomeňte na dvě samostatné skříňky. Volte tip tzv. dvojumyvadla, které ušetří prostor, navíc mezi umyvadly vzniká sympatická odkládací plocha,“ uzavírá Ing. Zdeněk Blažek.

Více informocí nejen o malých koupelnách si můžete přečíst v článku "Co s malým bytem" zde - stavitel.ihned.cz

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: