Koupelnový nábytek Q Mono

Koupelnový nábytek Q Mono

Je nám líto, ale prodej již skončil.

Zobrazit alternativy Místo toho se podívejte na další kolekce

Ostré i oblé

Kolekce Q mono jedinečně spojuje ostré s kulatým. Skutečně, přijďte se přesvědčit: i tato skříňka využívá elegantní oblosti kulaté hrany umyvadla a čisté ostré hrany boku skříňky.
Elegantní linie, to je naše Q mono.

Koupelnová skříňka Q Mono s organizérem
Nízká koupelnová skříňka Q Mono s designovou úchytkou

Příjemná do ruky

Neotřelý design úchytky, to vás zřejmě zaujme na tomto kontejneru Q mono s výsuvným košem. Nepřehlédnete
ji především při tmavém provedení nábytku, zde (v tomto případě) wenge. Je to vlastně jakýsi obdélník v obdélníku a příjemně sedne do ruky (prstů).

Nelíbí se vám tato řada?
Mrkněte na další

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.