Pozvánka - veletrh MOBITEX 2013

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě veletrhu MOBITEX 2013, který se koná v termínu 23. - 27. dubna 2013 v Brně. Tímto Vás tedy srdečně zveme k návštěvě naší expozice na společném stánku Klastru českých nábytkářů - PAV G1 / 038.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Jak získám a uplatním SLEVU 20% na nový koupelnový nábytek od Dřevojasu?

Pokud nás navštívíte na veletrhu MOBITEX obdržíte od nás spolu s novým katalogem 2013/2014 také slevový kupon, jehož podoba je znázorněna níže. Důležitý je právě unikátní kód, který je na každém kuponu. Tento pětimístný kod umístěný v levém horním rohu, lze použít pouze jednou a to na celou objednávku (i o několika položkách). Slevové kupony a slevy se nesčítají. Vždy dostanete slevu právě 20% na Vaši celou objednávku.

Slevu lze využít na letošní katalog 2013/2014. Platnost kuponu a slevové akce je do 31. 5. 2013.

Další informace o slevové akci


Slevový kupon lze použít při objednávce v našem eshopu, kde kód z kupónu zadáte při objednávce do určeného místa objednávkového formuláře, jak je znázorněno níže:

Nebo je možné kupon na slevu v celkové výši 20% z ceny objednávky využít také osobně, a to při návštěvě naší podnikové prodejny ve Svitavách. Určitě si u nás vyberete to pravé pro Vaši koupelnu.

Sleva 20% z ceny objednávky je vždy počítána z doporučených maloobchodních cen daného výrobku.

Nelze využít na sekci Výprodeje.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace