Koupelnový nábytek Wind

Koupelnový nábytek Wind

Je nám líto, ale prodej již skončil.

Zobrazit alternativy Místo toho se podívejte na další kolekce

Lesklé a čisté

Lesk - to je to, co vás zaujme na první pohled. I na druhý pohled. Naše sestava Wind je úžasně lesklá. Její bělostná záře vás ohromí svou čistotou, jasností, elegancí. Přesné linie skříněk vyniknou právě díky bílé barvě a lesklému povrchu.

Koupelnová kolekce Wind vyniká elegantní kombinací bílé barvy a vysokého lesku
Koupelnová skříňka Wind s velkým umyvadlem

Úsměv od Wind

Všimli jste si, že skříňky od Wind se na vás usmívají? To proto, že jsou sympatické, jasné, nic nepředstírají. Budou sympatické i vašim návštěvám.
A jsou k dostání v několika šířkách, vyberete si velikost do malé, střední i prostorné koupelny.

Nelíbí se vám tato řada?
Mrkněte na další

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.