Tým Dřevojas opět na Volkswagen maratonu v Praze

Ani letos jsme nemohli jako tým chybět na pražském Volkswagen Maratonu 2016. Letos to byl už 22. ročník. Závod se konal 8. 5. 2016 a startovalo se na Staroměstském náměstí. Běželo se 3x 10 km + 1x 12,145. V průběhu se ovšem vyskytly vážné zdravotní problémy u dvou členů a musela se hledat náhrada, ale vše jsme vyřešili! Vytvořili jsme dva týmy po čtyřech, kde nechyběl samozřejmě ani náš pan ředitel Petr Blažek, nebo náš obchodní zástupce pro Čechy a další naši zaměstnanci. Maraton nejlépe zaběhli naši 4 běžči s časem 3:51:41 a umístili se na 240 místě.

Fotogalerii najdete na našem FB

Takže jen pro zajímavost, v loňském roce jsme byli rychlejší o necelých 5 minut. Ale to nevadí, budeme trénovat a příští rok budeme určitě rychlejší! To ale není všechno, možná by vás zajímalo, jak trénoval náš obchodní zástupce, na co zrovna při běhu myslela naše vedoucí zákaznického servisu nebo kolik kroků, nachodil náš sportovní manažer při závodě a tak jsme některé z nich vyzpovídali.

Zdeněk Blažek (Sportovní manažer, Marketingový manažer) 

Já osobně jsem si celý maraton užil po organizační stránce. To vzrušení jestli se vše stihne, jestli se nikdo nezraní, jestli doběhneme v čase pod 4 hodiny, jestli nezmokneme...Samotný ruch před startem, znamenal doběh na úvodní výstřel 2 minuty před začátkem a pak už to byl jeden velký kolotoč a cestování po Praze převážně metrem a pěškobusem. Za celý maraton, jako technická podpora (sraz na správných místech, domluva strategie, příprava běžců) nachozeno 14 224 kroků. Jediné dva problémy, které stojí za povšimnutí. Na druhém úseku při předávce u Podolské vodárny, se startovní číslo běžci, pro třetí desítku předávalo 63 sekund před předáním štafetového čipu. Píchat špendlík do dresu bylo nejen o zručnosti. A ten větší průšvih, že se nám při doběhu do cíle "ztratil" jeden ze členů štafety, jelikož si ve spěchu zapomněl při předávce telefon. Po více jak 30 minutách jsme byli nuceni na informacích apelovat na vyvolání našeho závodníka s určením naší polohy. To, že si mezitím finalista vypůjčil telefon u jednoho z dobrovolníků a vygooglil si telefon na našich stránkách na jednoho ze členů, už je pouhá třešnička na dortu. Letošek se tedy povedl. Za rok se máme na co těšit. Půjde nejen o zlepšení časů, což si všichni přejí, ale chceme naším během podpořit i jeden velký projekt, který máme rádi. Nechte se překvapit. PS: Začíná běhat celá firma.

Tomáš Jílek (skladník)

Během 14 dnů před maratonem, jsem si byl zaběhat 3krát, ale nikdy takovou vzdálenost, kterou jsem běžel při závodě. Jinak neběhám, ale jelikož hraji skoro 17 let fotbal, tak mi běh není úplně cizí, ale i tak to bylo celkem náročné. Tento maraton byl super zážitek, který jsem si užíval po celou dobu a ta neuvěřitelná atmosféra v cílové rovince.... Byl jsem skutečně rád, že jsem běžel poslední úsek.

Barbora Stoklasová (Vedoucí zákaznického servisu)

Před závodem jsem byla běhat cca desetkrát a z toho tak více jak čtyřikrát jsem uběhla více než 5 km. Jinak pravidelně něběhám. Po celou dobu maratonu mi v hlavě běžělo, že musím doběhnout do cíle a to se podařilo! 

Jana Bulantová (zákaznický servis pro DE)

Před štafetou jsem byla běhat asi osmkrát, nicméně od maratonu jsem si byla opět několikrát zaběhat, takže mě to celkem začalo bavit a nejspíše v tom budu i nadále pokračovat. Na maratonu jsem si užívala skvělou atmosféru a byla jsem ráda, že mám skvělý zážitek s lidmi, které znám z pracovního prostředí. 

Antonín Škrabal (Vedoucí úseku nákupu a logistiky)

Závod jsem si šel hlavně užít. Pražský maraton přináší užasnou atmosféru kolem celé trati, kde vás diváci neustále podporují a počasí vyšlo parádně. Hlavní přínos štafetového běhu jednoznačně spatřuji v posílení týmového firemního ducha, kdy i když vás potká na trati krize a jako že většinou přijde, tak vás motivuje cíl doběhnout a nepokazit to ostatním. Měl jsem i osobní cíl, zlepšit si čas oproti loňskému roku, což se mi podařilo. Běh se stává pro mě pomalu velkým koníčkem, kdy hlavně pomáhá pročistit hlavu od každodenního pracovního shonu. Chodím běhat zhruba 1-2 krát týdně na cca 1 hodinu.

Martin Lejsek (Obchodní zástupce pro Čechy)

Na loňský ročník, nás přemluvil kolega Honza. Prý, že štafetu 10 km uběhne, každý zdravý člověk. Což pro mě byl dobrý důvod se začít pravidelně hýbat a na loňský ročník jsem trénoval od ledna cca 3x týdně po 6ti km. Pouze jednou před závodem jsem zkusil 10 km. Takže natrénováno jsem měl, nicméně mohlo to být lepší. První závod (v mém životě), byl nezapomenutelný, super atmosféra v kulisách krásné Prahy. Proto jsem se rozhodl i nadále pokračovat v běhu, připravit se na další závod. Na letošní ročník jsem se připravoval o poznání pečlivěji. Zvolil jsem frekvenci 3 - 4 x týdně 7km, jednou za 14 dnů delší trasu 12-18km. V zimě jsem zvolnil tempo, i s ohledem na aktuální povětrnostní podmínky, kdy např. běh v -10˚C člověku přeci jen trvá, než se zahřeje. Letos jsem ale 14 dnů před závodem, dostal virózu, né a né se jí zbavit. Ještě 3 dny před závodem jsem si nebyl jistý, jestli poběžím, ale přeci nenechám kolegy ve štychu. Počasí bylo luxusní (sluníčko, teplo), skvělá divácká kulisa, běželo se samo. Štafetový kolík jsem přebíral od Jany Bulantové na dvacátem kilometru u Podolské vodárny, prvních 5 km mi trvalo, než-li jsem se dostal do optimálního tema. Osobně se mi povedlo, oproti loňskému ročníku vylepšil čas o 5 minut :-) na 52:12. Mám další motivaci, příště 1/2 Maraton :-)

 

 

 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s vaším dotazem udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s žádostí o katalog udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.