Hlasujte v anketě Dřevěná stavba roku 2016 a vyhrajte

Cílem projektu je veřejnosti představit možnosti a výhody uplatnění dřeva v našem každodenním životě a propojit firmy v oboru s jejich potenciálními zákazníky.

Organizátorem ankety je Nadace dřevo pro život pod záštitou Ministerstva zemědělství, Ministerstva průmyslu a obchodu a Svazu měst a obcí. 


V pondělí 15. 2. 2016 bylo zahájeno hlasování v 6. ročníku ankety Dřevěná stavba roku 2016 (DSR), která je veřejnou přehlídkou staveb ze dřeva.

V anketě může široká veřejnost hlasovat pro dřevěná hřiště, dřevěné konstrukce, moderní dřevěné domy, roubenky a sruby, ale také interiéry. Jeden z hlasujících navíc vyhraje poukaz na nábytek v hodnotě 50 000 Kč od vybraných členů Klastru českých nábytkářů!

Hlasování v anketě je možné od 15. do 26. února 2016.

Jako každý rok máme i letos připravenu lákavou cenu pro jednoho z hlasujících.

Cenu do ankety věnoval Klastr českých nábytkářů.

Veřejnost může vybírat z 88 soutěžních děl v 8 kategoriích.

Výsledky hlasování budou zveřejněny po slavnostním vyhlášení vítězů DSR 2016, které proběhne dne 17. 3. 2016 ve Křtinách u Brna. Projekt se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, Ministerstva průmyslu a obchodu a Svazu měst a obcí ČR. Anketu podporují významní partneři.

Vítězným hlasujícím se může stát pouze ten, kdo hlasuje ve VŠECH kategoriích a zároveň pošle své hlasy dílům, jež nakonec v anketě zvítězí. Jinými slovy vyhraje ten, který si nejlépe „tipne“ všechny vítěze naší ankety. V případě, že bude takových hlasujících více, rozhodně o vítězství losování.

Výherce získá poukaz na nábytek v hodnotě 50 000 Kč.

Nábytek si poté může vybrat právě u jednoho z vybraných členů Klastru českých nábytkářů. Třeba právě u Dřevojasu.Ředitel Nadace dřevo pro život Ing. Stanislav Polák vysvětluje, že: „Našim cílem je ukázat veřejnosti krásu dřeva jako obnovitelného přírodního materiálu v každodenním životě.“ Na otázku čím je anketa DSR výjimečná, odpovídá: „Výjimečná je zejména tím, že propojuje realizační firmy, architekty, nebo třeba zoologické zahrady s jejich potenciálními zákazníky. Veřejnosti zase umožňuje vybrat si z těch nejzajímavějších dřevěných staveb právě tu, ve které chtějí bydlet či kterou chtějí navštívit.“

Více o celé ANKETĚ i to jak a kde hlasovat ...ZDE

Případně na facebookové stránce 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: