Založení české klastrové iniciativy ve Vietnamu

 

Vyvrcholením dosavadní již téměř pětileté aktivity Klastru českých nábytkářů v oblasti Jihovýchodní Asie je založení CIC - THE CZECH INDUSTRY COMPANY LIMITED na konci roku 2014.

Tisková konference, která představila činnost nejen českým exportérům a médiím proběhla ve středu 21. 1. 2015 v budově SČMVD. Konference se zúčastnili přední zástupci KČN, MPO, CzechTrade, CzechInvest, SČMVD.

Touto možností se pro české exportéry otevírá široká možnost exportních, importních i kooperačních projektů. Jedná se skutečnou konkureční výhodu pro české firmy. Všem zájemcům o vietnamský trh, ale i trhy dalších zemí sdružených v orgranizaci ASEAN vzniká možnost využít strukturu Klastru pro navázání kontaktků i k dokončení obchodů, výrobních kooperací, k transferu technologií a podobně.

Dřevojas je jedním ze základájících členů Klastru českých nábytkářů a stejně tak i jedna z 10 dalších společností, která se podílela na založení Klastrové iniciativy ve Vietnamu s kapitalizací společnosti 1,43 mil USD.

Klastrová iniciativa KČN a CIC je současně výtečným příkladem spolupráce českých firem v rámci programu OPPI, kterou míní Klastr i jeho členové dále aktivně rozvíjet.

Více informací k projektu na oficiálních stránkách - www.czechindustrycomp.com

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace