"Koupací" nábytek do koupelny?

Koupelnu zabydlují nejen umyvadla a vany, ale i skříně, skříňky, kontejnery nebo poličky. Zkrášlují prostor a udržují skrytý i vystavený pořádek.


Zařídit si koupelnu tak, aby ladila do posledního detailu, zjednodušují výrobci a jejich designéři, kteří navrhují nábytek v kolekcích se sanitární keramikou. Ze sladěných, často variabilních sestav s mnoha prvky tak lze vybrat kombinaci, která bude přesně odpovídat vaší koupelně.

Dokonale sladěno u skříňového nábytku všeobecně převažují spíš pravoúhlé tvary, ale i do koupelny si lze pořídit oválný design se zaoblenými čely, který ladí s oblými umyvadly. Komplexní řešení představují série v různých velikostech, které nabízejí kombinaci umyvadla se skříňkou odpovídajícího rozměru jako jeden výrobek (u Dřevojasu vždy standard). Univerzální design nábytku pak umožňují vybírat z různých umyvadel, především v těch případech, kdy jsou určená k položení na desku. Nejen moderní, ale i praktické jsou skříně a skříňky v závěsném provedení, které působí odlehčeně a usnadňují úklid. V případě potřeby je lze často doplnit subtilními nohami. Čelní plochy nábytku bývají bez úchytek, aby vynikly čisté křivky, snadné otevírání a zavírání mohou zabezpečovat push-pull systémy. Důraz se klade na vnitřní dělení skříní a zásuvek, které vybízí k přehlednému ukládání věcí.
Výběr materiálů kolekce koupelnového nábytku nabízejí mnoho dekorů a barev, takže nebývá problém sladit je s ostatními částmi bytu.

Dekory dřeva se používají ve všech odstínech, důraz se klade na přirozený vzhled. Nosí se jak střízlivější kombinace, tak tmavší nebo výraznější barvy v kontrastu s bílými umyvadly, a pokud je bílá na nábytku, krásně vynikne na nápadném pozadí, například u stěny z obkladů s atraktivními motivy. Svěže působí také kombinace dřevěných dekorů dvířek a čel s bílými vnitřky skříní a zásuvek.

Některé sestavy umožňují co největší svobodu přizpůsobit si koupelnu k obrazu svému, případně si nechat vyrobit u Dřevojasu nábytek přímo na míru.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: