Jarda, mistr do nepohody

Jarda, mistr do nepohody

16. 09. 2021
Lidé v Dřevojasu
autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Rodinný podnik s kolektivem, jaký máme v Dřevojasu, má jednu velkou výhodu. Všichni se tu známe, vycházíme spolu a díky tomu se nám i lépe pracuje. Rozhodli jsme se, že je na čase, abyste i vy, naši zákazníci a fanoušci, nahlédli „pod pokličku“ a zjistili, kdo všechno stojí za tím, že domácnosti po celé Evropě mají koupelny vybavené nábytkem z Dřevojasu. Poznejte ty, co stojí za naším úspěchem.

Seznamte se s Jardou

Asi byste řekli, že začneme u pana ředitele, ale jako prvního vám představíme našeho Jardu - Mistra ve výrobě a parťáka do nepohody, který má pod palcem strojovnu, výrobu a všechny, kdo v ní pracují.

Jarda ve výrobní haleJardova pozice mistra je velmi rozmanitá. Chvíli je v kanceláři, poté zaskočí do lakovny nebo ho můžete vidět i s manipulačním vozíkem. Jen s robotama se nekamarádí. To nám přiznal. Na to tu máme ale jiné odborníky, které vám představíme později.

Jarda je dříč. Ráno nastoupí před šestou, zkontroluje si „ovečky“ a už začíná jeho každodenní koloběh kontrol výrobků, kvality, pendlování mezi jednotlivými zaměstnanci, dílnami, stroji a vyřizováním agendy ve své „kukani“.

Jarda sídlí v malé buňce na montážní hale, odkud na ni má krásný výhled. Také vám to připomíná jeden český film s jistým Hujerem?

Člověk by řekl, že toho má Jarda hodně. Má v tom ale systém a díky tomu si může dovolit být pro své podřízené víc než jen šéfem. Občas prohodí nějaký příběh, vtip, kdekoho popíchne, ale dokáže být i přísný a nesmlouvavý. S Jardou je radost pracovat a všichni si ho tady vážíme.

Jarda při rozhovoruJarda je všudypřítomný, pendluje mezi dílnami a kromě pokynů, kontrol a jiných pracovních záležitostí, prohodí i pár slov s kolegy.

V pracovní době se díky němu zkrátka nikdy nenudíte. A to ani lidé v kancelářích, na které si jde občas "došlápnout". Ale neděste se. Jardovou náplní práce je i úzká kooperace s technology a konstruktéry, s nimiž je čas od času potřeba si leccos vysvětlit a upřesnit.

Jarda ve výrobní haleJednou je na montáži, podruhé už ho vidíte, jak kráčí na strojovnu nebo do kanceláří.

A pozor, Jarda krom toho, že je kutil, má i jednu velkou zálibu. Snad nebude vadit, když to na něho práskneme. Jarda je ve volném čase šikovný cukrář a když někdo slaví narozeniny či jubileum, jsou kanceláře a jídelna provoněny čerstvými větrníky a kremrolemi. Paráda že?

Pár otázek na tělo

Zeptali jsme se Jardy, co si o práci v Dřevojasu myslí:

Jardo, jak dlouho pracuješ v Dřevojasu?
Tento rok mám jubileum, dvacet let.

Co tě na tvé práci baví?
Obecně mám rád truhlařinu, práci se dřevem a toho si tu užiju na maximum. Člověk tu navíc pořád někde něco dělá, nesedím jen v kanceláři, ale chodím i mezi kolegy, pomáhám jim, bavím se s nimi, zaškoluju nové pracovníky a o tom to je. Přiložit ruku k dílu.

Co bys vzkázal zájemcům o práci v Dřevojasu?
Ať přijdou s dobrou náladou, s chutí do práce, nebát se. Je tu fajn.

Jarda při manipulaciPřiložit ruku k dílu! Dle Jardy má být správný mistr mezi svými podřízenými. Pomáhat jim, naslouchat jejich přáním a nápadům a být k ruce. A to přesně dělá.

O Jardovi by se toho dalo napsat hodně. Není člověka, který by ho neměl rád, a tak vám můžeme na rovinu říct, že práce tu je opravdu rozmanitá a po lidské stránce velmi příjemná. 

Kdo bude další?

Zaujal vás Jardův příběh? Co nevidět vám představíme dalšího kolegu a s ním i techniku, kterou u nás ovládá. Máte se na co těšit. ;) 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 9-18 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace