Odborný seminář v oblasti interiérů

 

VOŠ a SPŠ Volyně pořádá ve dnech 26. – 27. října 2015 - 4. ročník odborného semináře INTERIÉRY. Všem, kdo se pohybují v oblasti interiérů, nabídne řadu zajímavých přednášek z oblasti jejich navrhování a zařizování.

Letošní seminář INTERIÉRY bude poprvé na žádost účastníků předchozích ročníků dvoudenní a ti letošní se mohou těšit např. na přednášku známé designérky Ing. arch. Heleny Dařbujánové, na vstup ředitele Institutu bytového designu Petra Tschakerta či na prezentaci návrhu českého pavilonu na mezinárodní výstavě Expo.

Ústředním motivem letošního ročníku je ‚realizace‘, a to z mnoha úhlů pohledu. Účastníci si kupříkladu budou moci poslechnout, jak navrhoval interiér s názvem Vzpomínky na Afriku přední slovenský designér Michal Staško, jak se tvořilo prestižní klenotnictví v Mnichově či téma Malé Velké zakázky. Mluvit se bude také o světle a jeho vlivu na lidskou psychiku, o tom, jak image pomůže zakázku vůbec získat, a když už ji máme, kdo by ji měl zrealizovat. Na scénu přijde i trendová záležitost vertikálních zahrad v interiéru a mnoho dalšího,“ slibuje spoluorganizátorka projektu Ing. Iva Bastlová DiS. z pražského ateliéru LOXO a dodává, že posluchače tentokrát čeká více než 25 poutavých, výstižných a stručných přednášek.

Organizátor akce, VOŠ a SPŠ Volyně, pro účastníky chystá i tradiční společenský večer, kde bude příležitost neformálně probrat ožehavá témata a navázat nové kontakty.

A letos bude součástí této akce i Dřevojas.

Více informací ZDE.


Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: